Milí moji štvrtáci ,
dnes sme sa spoločne rozlúčili s jednou krásnou kapitolou nášho života. Zo srdca vám ďakujem za štyri roky plné smiechu, zážitkov, objavovania, otázok, hier aj nezabudnuteľných chvíľ. Každý z vás bol iný, každý z vás bol niečím výnimočný a práve preto ste vytvorili úžasnú triedu, na ktorú budem veľmi rada spomínať.
Som vďačná, že som mohla byť vašou triednou učiteľkou a sledovať, ako z malých prvákov vyrástli šikovní, odvážni a jedineční štvrtáci. Verím, že každý z vás si z našej školy odnáša nielen vedomosti, ale aj krásne priateľstvá a spomienky.
Na druhom stupni vám prajem veľa úspechov, dobrých kamarátov, skvelých učiteľov a hlavne, aby ste nikdy neprestali veriť sami sebe. Nebojte sa robiť chyby, skúšať nové veci a ísť za svojimi snami.
Ďakujem vám za všetko a budem vám zo srdca držať palce.
Vaša pani učiteľka Dominika